Szkolenia na wysokim poziomie - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

www.aparthotelzyrardow.pl

W ramach naszego obiektu hotelowego znajduje się także infrastruktura niezbędna do organizacji różnego rodzaju eventów - tj. sale szkoleniowe, sala bankietowa i miejsce do rekreacji i integracji. W związku z tym nasza oferta jest bardzo ceniona wśród przedsiębiorstw i instytucji zainteresowanych organizacją spotkań integracyjnych, konferencji i innych podobnych eventów, a także wśród organizatorów wesel i innych imprez okolicznościowych. Nasze sale szkoleniowe posiadają niezbędną infrastrukturę i są nowocześnie wyposażone. Zapewniamy wsparcie techniczne oraz pełną obsługę cateringową różnych eventów.

Dodano: 2022-05-30

sale szkoleniowe