Hotel Walter zaprasza! - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Hotel Walter zaprasza!

Hotel (Toruń) zapewnia 64 przytulne pokoje. Wszystkie wyposażone są w nowoczesną łazienkę z prysznicem, telefonem, telewizorem, radiem oraz łączem internetowym. Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy strefę wypoczynku i relaksu - saunę (w ofercie sauna Fińska, Eukaliptusowa, Paczulowa). Istnieje także możliwość skorzystania z wielu atrakcji, jest to np. jazda rowerem, spływ kajakiem, ognisko, karaoke, paintball, plac zabaw dla dzieci i nie tylko. Hotel (Toruń) zapewnia miłą, przyjazną obsługę, komfort, konkurencyjne ceny oraz świetną zabawę. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Dodano: 2013-01-06

brak zdjęcia