Hotel Gryf na Kaszubach - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

http://koscierzynahotel.pl/

Kościerzyna - noclegi w tym uroczym mieście znajdziecie w naszym hotelu, który już dzisiaj zaprasza wszystkich do skorzystania ze swojej oferty. Jeżeli planujecie wypoczynek na Kaszubach, to koniecznie musicie odwiedzić naszą placówkę położoną w centrum miasta. Kościerzyna - noclegi w Gryfie wynajmujemy przez cały rok. Będąc w pobliżu i poszukując miejsca do odpoczynku zajrzyjcie do nas, a my postaramy się sprawdzić, czy będziemy mieli dla Was pokój dopasowanych do Waszych potrzeb. Na miejscu w naszym hotelu polecamy Wam także skorzystanie z usług naszej wyśmienitej i smakowitej restauracji.

Dodano: 2020-07-31

kościerzyna noclegi