Wysokiej jakości odzież kosmetyczna! - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Wysokiej jakości odzież kosmetyczna!

Grot-tex zajmuje się produkcją produktów jednorazowego użytku w kraju i za granicą. Nasza oferta to: różnego rodzaju produkty do łazienki i toalety, czyściwa, odzież jednorazowa, odzież kosmetyczna, kombinezony, rękawiczki, środki czystości i inne. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się odzież kosmetyczna, gdyż gatunkowo jest ona bardzo dobra i świetnie sprawdza się w praktyce. Produkty te spełniają wymagania bezpieczeństwa określone dla odnośnych poziomów i klas ochrony. Ponadto wyróżniają się wysoką jakością, trwałością, funkcjonalnością oraz zapewniają pełną wygodę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą.

Dodano: 2013-01-11

brak zdjęcia