Wysokiej jakości kombinezony dla niemowląt i dzieci - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Wysokiej jakości kombinezony dla niemowląt i dzieci

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprzedaży szerokiego asortymentu ubranek i akcesoriów dla dzieci. W naszej ofercie znajdują się m.in. śpiochy i kombinezony dla niemowląt, ubranka dla dziewczynek i chłopców w różnym wieku, buciki dziecięce, koce, śpiworki i wiele innych. Wszystkie nasze produkty to materiały tekstylne znanych marek, gwarantujące bezpieczeństwo dla dzieci i wysoką jakość. W każdej kategorii (takiej jak buciki czy kombinezony dla niemowląt) posiadamy produkty w różnych rozmiarach, dopasowane do wieku dziecka. Regularnie wprowadzamy do sprzedaży nowe kategorie produktów tekstylnych. W ostatnim czasie szczególną popularnością wśród naszych klientów cieszą się atrakcyjne ubranka świąteczne oraz stroje dla wcześniaków. Regularnie organizujemy różnego rodzaju wyprzedaże naszych produktów dla niemowląt. Istnieje możliwość zamówienia ubranek dla dzieci za pośrednictwem internetu.

Dodano: 2017-07-06

brak zdjęcia