Szafka na klucze do pokoju nauczycielskiego - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Szafka na klucze do pokoju nauczycielskiego

W budynku tak rozległym, jak szkoła wszystkie elementy muszą mieć swoje stałe miejsce, zwłaszcza klucze, których ze względu na ilość sal jest tam bardzo dużo. Trudno byłoby znaleźć odpowiedni przedmiot tego typu bez obecności w pokoju nauczycielskim dobrych mebli. Szafka na klucze w placówkach oświatowych może występować także w innych pomieszczeniach, między innymi szatniach czy salach gimnastycznych, wszędzie tam, gdzie występuje duża ilość zamkniętych powierzchni. W sklepie Pozmebel taka szafka na klucze będzie wyposażona w dobre udogodnienia, dzięki którym dany klucz znajdziemy szybko. Każdy produkt w tym punkcie sprzedażowym to solidny artykuł wykonany z metalu, przez to może być on umieszczony w różnych pomieszczeniach, wilgoć czy niska temperatura nie zniszczą go.

Dodano: 2018-12-14

brak zdjęcia