Syrop limonkowy do wielu zastosowań. - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

https://vincenzi.pl/pl/p/Syrop-LIME-LIMONKA-0,7-l/87

Lista syropów smakowych od dobrego, cenionego w branży gastronomicznej producenta z Włoch, jest bardzo liczna i zróżnicowana - zarówno pod względem smaków, jak i kolorów tych syropów. Na uwagę smakoszy i wielbicieli różnego rodzaju napojów z pewnością zasługuje pyszny syrop limonkowy, który można teraz wygodnie kupić przez internet, korzystając z oferty producenta. Delikatny, a jednak słodko-kwaskowaty i nieco cierpki smak syropu limonkowego sprawia, że jest on doskonałym dodatkiem do różnego rodzaju kokatjli (także alkoholowych), herbat, ponczów, smoothies czy napojó gazowanych. Profesjonalny syrop limonkowy od dobrego producenta świetnie sprawdzi się jako element wyposażenia baru w wielu lokalach gastronomicznych - także i tam, gdzi eserwowane są napoje dla dzieci i bez dodatku alkoholu. Warto wiedzieć, że teraz taki smaczny syrop smakowy może stać się bez problemu naszą właśnością - wystarczy zamówić go wygodnie bez konieczności wychodzenia z domu i oczekiwać na szybką dostawę pod wskazany adres. Warto!

Dodano: 2020-02-10

syrop limonkowy