Suszenie gotowych form plastikowych - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

https://www.labotek.pl/oferta/suszarki/na-gorace-powietrze/labotek-lhd/

Stopiony plastik zastyga dopiero po pewnym czasie, dlatego też na terenie zakładów przemysłowych specjalizujących się w jego recyklingu stosuje się nowoczesne suszarki, które skracają przebieg całego procesu. Wysokiej jakości urządzenia takie jak suszarka na gorące powietrze mogą Państwo znaleźć w rozbudowanej ofercie firmy Labotek Polska, która sprowadza poszczególne maszyny od najlepszych zagranicznych producentów. Naszym klientom oferujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, wśród których znajduje się między innymi wysoce efektywna suszarka na gorące powietrze. Możemy zaproponować Państwu także usługi serwisowe.

Dodano: 2021-01-04

suszarka na gorące powietrze