Suchy basen z kulkami - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

https://www.mojebambino.pl/171-baseny

Suchy basen z kulkami to doskonała forma rozrywki dla najmłodszych. Świetnie sprawdza się jako wyposażenie żłobków, sal przedszkolnych lub świetlic, a nawet pokoi dziecięcych. Suchy basen z kulkami umożliwia dzieciom nieograniczoną zabawę w bezpiecznym otoczeniu. Pojemniki na kulki wykonane są z miękkiej pianki pokrytej w zależności od modelu przyjemną bawełną lub wytrzymałą tkaniną kaletniczą, która jest odporna na zabrudzenia i zmywanie. Wnętrze basenu wypełnione jest kolorowymi plastikowymi kulkami. Suchy basen z kulkami oprócz zabawy sprawdza się również przy rehabilitacji małych dzieci, rozwijaniu ich motoryki a za sprawą kolorowych kulek również pobudza zmysł wzroku. W ofercie sklepu mojebambino dostępny jest suchy basen podświetlany na różne kolory z przezroczystymi piłeczkami, który dodatkowo rozwija wyobraźnię i zmysły najmłodszych. Suche baseny z kulkami są łatwe i szybkie w montażu.

Dodano: 2019-06-13

suchy basen z kulkami