Styropapy na dach - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Styropapy na dach

Styropapy na dach to jedna z głównych alternatyw dla klasycznych pokryć izolacyjnych. W ofercie naszej internetowej hurtowni budowlanej można znaleźć kilka wariantów tych materiałów - przykładem jest styropapa 20 cm, 18 cm, 10 cm (i o innych rozmiarach klasy EPS).Przede wszystkim aktualnie polecamy produkty renomowanej marki Marsze, cenionej wśród klientów budowlanych. Najbardziej popularne rozmiary (w tym styropapa 20 cm) marki Marsze oferowane są w ilościach hurtowych w bezkonkurencyjnych cenach. Regularnie w naszej ofercie pojawiają się inne systemy izolacji i dociepleń na dachy czy ściany.

Dodano: 2022-01-10

https://www.ekodomdg.sklep.pl/styropapa-jednostronnie-laminowana-gr-20-cm-eps-10,3,5705,7564