Stoły, szafki i regały ze stali nierdzewnej - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

https://www.eurostal.pl/stoly_do_pracy/stoly_jezdne_z_polka.html

Profesjonalne meble ze tali nierdzewnej są podstawowym produktem oferowanym przez nasze przedsiębiorstwo. Regularnie wprowadzamy na rynek wysokiej jakości wyposażenie kuchni, wykorzystywane w szczególności w profesjonalnych pomieszczaniach w restauracjach, stołówkach, barach czy innych miejscach takich jak hotele. Nasze produkty to m.in. szafki, półki, regały czy stoły jezdne ze stali nierdzewnej, które mogą być dostosowane pod kątem parametrów do indywidualnych potrzeb naszych klientów biznesowych. Przykładem są stoły jezdne ze stali nierdzewnej dostępne w kilku wariantach np. z jedną czy kilka półkami. W ofercie naszego przedsiębiorstwa znajduje się także bardzo szeroki asortyment urządzeń chłodniczych. Są to przede wszystkim zaawansowane technologicznie szafy i stoły chłodnicze oraz schładzarki szokowe. Są to niezawodne urządzenia, objęte solidnymi gwarancjami producenta. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy i ceny dla klientów biznesowych, decydujących się na zakup w naszej firmie.

Dodano: 2017-10-20

stoły jezdne ze stali nierdzewnej