Śpiwory turystyczne o bardzo małej masie - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Śpiwory turystyczne o bardzo małej masie

Wybierając się na pieszą lub rowerową wyprawę warto jest dobrze przejrzeć zabierany bagaż. Każdy zbędny kilogram będzie z biegiem czasu stawać się coraz bardziej uciążliwy. Cumulus oferuje użytkownikom sac de couchage ultraleger. Ultralekkie śpiwory z wypełnieniem puchowym ważą niewiele ponad pięćset gramów. W takiej wersji pozwalają na komfortowy sen w temperaturze do czterech stopni. Jest to, więc idealne rozwiązanie na większość roku w naszym klimacie. Sac de, couchage ultraleger zajmują bardzo mało miejsca w bagażu. Produkt doskonale sprawdzi się podczas rodzinnych wypraw. Zapewni dobry odpoczynek przy minimalnym obciążeniu. Bardzo lekkie śpiwory można również wykorzystywać na samotnych wyprawach. Kiedy sami przenosimy całe wyposażenie dobranie odpowiedniego sprzętu jest szczególnie istotne. Śpiwór posiada również regulowany kaptur zapewniający dobrą izolację głowy. Zewnętrza powłoka zapewnia skuteczną ochronę wnętrza przed poranną wilgocią. Śpiwór doskonale sprawdzi się w warunkach terenowych.

Dodano: 2017-03-20

brak zdjęcia