Sklep z dywanami ręcznie robionymi - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

https://www.topworld.pl/

Od młodości Twoja pasją było szydełkowanie. Na początku robiłaś proste rzeczy, nie zawsze doskonałe, ale nauka nie poszła na marne. Z biegiem lat nauczyłaś się wykonywać cudowne rzeczy, robione tylko za pomocą szydełka. Co jakiś czas dostajesz zamówienie na zrobienie lalki czy misia dla dziecka na prezent. Po pewnym czasie postanowiłaś robić na szydełku piękne, kolorowe dywany. Sklep z ręcznie robionymi rzeczami to może być strzał w dziesiątkę. Marzenia stały się rzeczywistością. Całymi dniami tworzysz szydełkowe arcydzieła, maskotki, ubranka i cudowne, miękkie dywany. Sklep znajduje się w centrum miasta i już zyskał wielu zadowolonych klientów.

Dodano: 2019-02-14

dywany sklep