Sklep, w którym można znaleźć m.in. syfon do wody sodowej - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Sklep, w którym można znaleźć m.in. syfon do wody sodowej

Galeria Gastro jest sklepem internetowym, którego początki działalności sięgają 2011 roku. Dzięki szerokiej ofercie handlowej, wysokiej jakości dostarczanym produktom gastronomicznym, jak również konkurencyjnym cenom, omawiane miejsce w szybki czasie zyskało na znacznym zainteresowaniu, budując tym samym solidną pozycję na rynku. W ofercie prezentowanego sklepu internetowego można znaleźć nie tylko profesjonalne urządzenia w postaci np. pieca konwekcyjno-parowego. Galeria gastro w swojej ofercie posiada także takie akcesoria jak m.in. syfon do wody sodowej. Wszystkie sprzedawane w opisywanym sklepie produkty, w tym np. syfon do wody sodowej, zostały stworzone przez renomowanych producentów.

Dodano: 2020-10-20

brak zdjęcia