Sklep Sporti - sprzęt sportowy i rowerowy - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Sklep Sporti - sprzęt sportowy i rowerowy

Internetowy sklep sportowo- rowerowy Sporti zaprasza na szybkie, proste i przyjemne zakupy. Tutaj każdy miłośników sportu znajdzie odpowiednie akcesoria dla siebie. Sporti oferuje szeroki dział wielbicielom rowerów. Części rowerowe, dostępne w sklepie, to przede wszystkim opony, dętki, pedały, amortyzatory, chwyty kierownicy, dźwignie przerzutek, hamulce, kierownice, a także mniejsze rzeczy, np. linka hamulcowa, obejma siodła czy korba. Wszystkie części rowerowe, a wybór ich jest ogromny, są bardzo dobrej jakości, sprawdzonych producentów. Aby w pełni być zadowolonym z zakupu, skontaktuj się z obsługą Sporti i skorzystaj z promocji oraz wyprzedaży.

Dodano: 2018-02-23

brak zdjęcia