Praktyczne kuchnie systemowe na zamówienie - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Praktyczne kuchnie systemowe na zamówienie

Korzyści płynących z montażu kuchni systemowych nie można przecenić, gdy zastanawiamy się nad zakupem nowych mebli do tego pomieszczenia zdecydowanie warto spróbować tego rozwiązania. Wysokiej klasy meble do kuchni na wymiar produkowane są w firmie Stolkar, gdzie zamówimy również oryginalne i wykonane ze starannie dobranych komponentów fronty meblowe. Na wykonywane systemy meblowe na indywidualne zamówienie, otrzymujemy wieloletnią gwarancję, a takie kluczowe elementy zestawu, jak prowadnice, zawiasy czy siłowniki, wykonywane są ze stali nierdzewnej, co dodatkowo poprawia standard takich mebli. Rekomendowane nowoczesne meble do kuchni na wymiar to nie tylko rozwiązanie ergonomiczne, z przemyślanym w najdrobniejszym detalu rozmieszczeniem sprzętu gospodarstwa domowego, ale również elegancko prezentujący się komplet, w którym miło spędzimy czas na przygotowywaniu ulubionych posiłków. Wszelkie zapytania ofertowe złożymy drogą elektroniczną, producent gwarantuje też dogodne sposoby finansowania.

Dodano: 2017-04-26

brak zdjęcia