Pomysły w stylu retro - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

pojemnik metalowy do żywności

Nostalgic-Art to najlepsze miejsce, gdzie możecie kupić specjalne, stylizowane pamiątki z czasów przeszłych. Zachęcamy wszystkie osoby, które chcą znaleźć oryginalne produkty do wyposażenia wnętrz. U nas je na pewno znajdziecie. Wszystkim fanom stylu retro proponujemy atrakcyjne ceny. Pojemnik metalowy do żywności nawiązujący do czasów przeszłych, kiedy na ustach ludzi zawsze gościł uśmiech? U nas go otrzymacie. Tego rodzaju produkt pasuje do kuchni nowoczesnych, jak również tradycyjnych. Pojemnik metalowy do żywności o różnej pojemności będzie wesołym gadżetem zdecydowanie wyróżniającym się.

Dodano: 2020-04-16

Pomysły w stylu retro