Pierwsza praktyka lekarska. - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Pierwsza praktyka lekarska.

To przechodzi każde dziecko. Zostaje doktorem, bada najbliższą rodzinę i pluszowych przyjaciół. Robi to z pasją i zaangażowaniem godnym Hipokratesa. Odwiedzając stronę firmy Potworek znajdziemy zabawki Mały Lekarz. Sklep internetowy Potworek ma bogatą ofertę, w której najmłodszy adept medycyny znajdzie coś dla siebie. Stetoskopy, wzierniki i strzykawki, a nawet drobne narzędzia zabiegowe. Kto wie, może właśnie zrodzi się w nim medyczna pasja kiedy będzie miał zabawki mały lekarz. Sklep internetowy, ze swoim asortymentem może pchnąć go w objęcia medycyny i zaszczepić w nim pasję do niesienia pomocy innym.

Dodano: 2019-11-21

brak zdjęcia