Pianki neoporenowe do uprawiania sportów wodnych - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Pianki neoporenowe do uprawiania sportów wodnych

Uprawianie sportów wodnych dostarcza wielu wrażeń i emocji, jednak wymaga też zaopatrzenia się w odpowiedni sprzęt. Wszyscy miłośnicy takich sportów są zaznajomieni z tematyką pianek. Pianki neoprenowe to specjalne kombinezony, które mają za zadanie chronić ciało przed zbyt niską temperaturą. Można wyróżnić kilka rodzajów i typów klasyfikacji takich pianek. Pianki neoprenowe można podzielić na pianki mokre, półsuche i suche. Pianki mokre przepuszczają wodę, którą ogrzewamy temperatura własnego ciała. Pianki suche są z kolei całkowicie wodoszczelne i, w związku z trym, dostępne tylko w wersji długiej. Pianki półsuche stanowią kompromis pomiędzy piankami suchymi i mokrymi. Pianki suche i półsuche stosuje się w niskich temperaturach, sięgających od dwunastu do piętnastu stopni. Pianki wodne znajdują zaś zastosowanie w akwenach, w których temperatura wody jest wyższa. Oczywiście możliwe jest używanie pianek suchych i półsuchych w wodzie o wyższej temperaturze.

Dodano: 2019-04-10

brak zdjęcia