Łóżka Hastens! - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Łóżka Hastens!

Łóżko jest niezbędnym elementem wypoczynku i dobrego snu. Ale, żeby dobrze się wyspać, potrzebne jest odpowiednie łóżko. Bo dobry sen to dobre samopoczucie! Firma Hastens zaprojektowała wysokiej jakości, ręcznie robione łóżka z naturalnych materiałów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo trzy modele łóżek: ramowe, kontynentalne oraz regulowane. To od Państwa zależy, które wybierzecie, takie, które zapewni poczucie prawdziwego spokoju, czy może łóżko, które można regulować do dowolnego położenia. Jedno jest pewne, wszystkie łóżka Hastens są komfortowe, trwałe i wolne od wszelkiego rodzaju gumowych pianek, lateksu, których używają inni producenci. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych produktów.

Dodano: 2013-01-06

brak zdjęcia