Najlepsze markowe komputery poleasingowe w ofercie ASNEW - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Najlepsze markowe komputery poleasingowe w ofercie ASNEW

Firma ASNEW oferuje markowe komputery poleasingowe, sprzedawane po bardzo atrakcyjnych cenach. To świetne urządzenia, które mają jeszcze bardzo dobre parametry techniczne i są w pełni sprawne. Z pewnością będzie można je wykorzystywać jeszcze przez bardzo długi czas. Markowe komputery poleasingowe to przede wszystkim komputery stacjonarne, jakie były wykorzystywane w firmach. Poza tym w ofercie ASNEW znaleźć można także ciekawe laptopy, w tym wiele biznesowych modeli z wyższej półki. Każde urządzenie przechodzi dokładny przegląd, dzięki któremu wiadomo, że jest w pełni sprawne. Jeśli pracownicy firmy wykryją jakiekolwiek uszkodzenia, natychmiast je usuwają. Markowe, poleasingowe laptopy są sprzedawane o wiele taniej, niż urządzenia nowe, a tymczasem były wyprodukowane przez najlepszych producentów. To gwarancja dobrego wykonania, atrakcyjnego wyglądu oraz dużych możliwości technicznych urządzenia.

Dodano: 2017-03-31

brak zdjęcia