Mieszek hamulca ręcznego może być w różnym kolorze - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Mieszek hamulca ręcznego może być w różnym kolorze

Mieszek hamulca ręcznego to z pewnością element wyposażenia wnętrza samochodu, który jest bardzo łatwy do wymiany i zarazem którego wymiana może bardzo zmienić postrzeganie wnętrza samochodowego kokpitu. W absolutnej większości przypadków mieszek hamulca ręcznego jest czarny i dlatego w przeważnie czarnym lub w znacznej mierze czarnym kokpicie nie wyróżnia się w żaden sposób. Wystarczy jednak zmienić jego kolor na zupełnie inny po to, aby ożywić kolorystycznie wnętrze naszego samochodu. Idealnie zaś będzie sytuacja wyglądała wtedy, gdy kolor mieszka hamulca ręcznego, podobnie jak mieszka dźwigni zmiany biegów, będzie korespondował na przykład z kolorem zastosowanych w naszym pojeździe kratek wlotowych klimatyzacji tworząc z nimi harmonijną całość.

Dodano: 2018-03-14

brak zdjęcia