Klasyczny zapach Carolina Herrera - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

https://perfumy.pl/firm-pol-58-Carolina-Herrera.html

Już od lat specjalizujemy się w sprzedaży wyjątkowo wysokiej jakości perfum, które pochodzą od sprawdzonych projektantów. Wśród prezentowanych w naszej ofercie artykułów szczególnie dużą popularnością cieszą się między innymi perfumy Carolina Herrera. Ten klasyczny zapach zamknięty jest w wyjątkowej buteleczce, która uformowana została na kształt bucika na obcasie. Zapach ten posiada bardzo stonowany bukiet zapachowy, w którym przeważają nuty kwiatowe. Jednym z najbardziej wyczuwalnych w perfumach zapachem jest aromat jaśminu. Wśród pozostałych aromatów wyraźny jest również zapach drzewa sandałowego. Perfumy Carolina Herrera są więc doskonałym wyborem dla nowoczesnej kobiety, która ceni jednak klasyczną elegancję. Zapach ten nada się do pracy, a także na niezobowiązujące spotkanie towarzyskie. Aplikując perfumy najlepiej jest wybrać okolice nadgarstków, wewnętrznej części łokci oraz szyi, co pozwoli na stopniowe uwalnianie się aromatu. Sprzedawane przez nas perfumy mogą Państwo zakupić w wyjątkowo atrakcyjnej ofercie cenowej.

Dodano: 2019-03-27

perfumy carolina herrera