Kamery kopułowe i tubowe z pewnego źródła - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Kamery kopułowe i tubowe z pewnego źródła

Nie ma skutecznego systemu telewizji przemysłowej bez odpowiednio dobranych kamer przemysłowych, które trzeba dopasować pod kątem miejsca instalacji, szczelności, rozdzielczości i kompatybilności z innymi elementami zestawu. Kamery do monitoringu możemy podzielić pod kątem szybkości obrotu, obecności właściwości termowizyjnych czy samej rozdzielczości, wszystkie najważniejsze urządzenia, z tego obszaru, zostały zgromadzone w ofercie sklepu internetowego, o nazwie Fonex. . Atrakcyjny wybór kamer kopułkowych, tubowych czy szerokokątnych, przekonuje nawet najbardziej niezdecydowanych nabywców, zamówienia poczynione drogą elektroniczną, finalizowane są w możliwie najkrótszym przedziale czasowym. Kamery do monitoringu i zgodne z ich technologiami i rozdzielczościami rejestratory cyfrowe, są zawsze fabrycznie nowe i posiadają standardową gwarancję. Regulowany obiekty oraz inteligentne promienniki, to funkcje, na które też warto zwrócić uwagę.

Dodano: 2019-10-07

brak zdjęcia