Hurtownia online z płytami sufitowymi - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

https://www.ekodomdg.sklep.pl/produkty/sufity-kasetonowe,2,9742

Wykonane ze specjalnego typu płyt sufity kasetonowe są jedną z pozycji asortymentowych w sklepie internetowym Eko-Dom, zapewniającym krótkie terminy dostaw oraz stale wzbogacany asortyment. Proponowane płyty sufitowe wykonane są z jakościowej wełny mineralnej, ich izolacja termiczna, jest na najwyższym poziomie, co dodatkowo skłania do dokonania tego wyboru zakupowego. Rekomendowane sufity kasetonowe pozyskiwane są od sprawdzonego zagranicznego producenta, wykorzystujące nowe techniki produkcyjne oraz starannie wyselekcjonowane podzespoły. Znakomita relacja jakości do ceny płyt z wełny mineralnej, przekonuje nawet najbardziej wymagających zleceniodawców, zgłaszających się z całego kraju. Wymienione płyty polecane są także do montażu w obiektach użyteczności publicznej.

Dodano: 2019-03-13

sufity kasetonowe