Gardenwizja - wyjątkowe centrum ogrodnicze - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

http://gardenwizja.pl/centrum-ogrodnicze/

Kochasz zieleń i otoczenie przyrody? Chcesz cieszyć się przepięknym ogrodem? Centrum ogrodnicze (Zakopane) Gardenwizja to dostęp do pięknych, wyjątkowych roślin, które będą stanowiły ozdobę twojego ogrodu, ale również wsparcie profesjonalnego ogrodnika. Gardenwizja to sposób na zaprojektowanie ogrodu, wizualizacje i wykonanie projektu, dzięki czemu twój ogród nabierze nowego blasku. To również wyjątkowe centrum ogrodnicze (Zakopane), zapewniające dostęp do roślin, które zostaną wykorzystane w projekcie twojego ogrodu. Znajdziesz tu szeroki wybór gatunków krzewów, bylin, roślin nasiennych i wybierzesz wyjątkowe z nich.

Dodano: 2020-08-17

centrum ogrodnicze zakopane