Funkcjonalne akcesorium medyczne - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Funkcjonalne akcesorium medyczne

Funkcjonalnym rozwiązaniem stosowanym nie tylko w takich placówkach służby zdrowia jak różnego rodzaju szpitale, ale także, które to można znaleźć na wyposażeniu m.in. przychodni, a tym samym gabinetów lekarskich, fizjoterapeutycznych, czy też rehabilitacyjnych, jest parawan medyczny składany. Prezentowane akcesorium, dzięki temu, że w łatwy i szybki sposób rozłożymy, jak również złożymy, można wykorzystywać tylko wtedy, gdy wykonywane przez lekarza badania wymagają większej prywatności i intymności od pacjenta. Poza tym parawan medyczny składany, dzięki temu, że nie zajmuje wiele miejsca z łatwością można przechowywać w dowolnym miejscu.

Dodano: 2020-11-26

brak zdjęcia