Dwustronne biokominki - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Dwustronne biokominki

W ofercie naszego przedsiębiorstwa dystrybucyjnego znajdą Państwo najnowsze biokominki w niezwykle atrakcyjnych cenach. W sprzedaży posiadamy jedynie asortyment, który pochodzi od sprawdzonych i uznanych producentów. Zawsze szczególną uwagę przykładamy również do profesjonalnej obsługi każdego z naszych klientów oraz do szybkiej realizacji złożonych zamówień. Żar - Wik sprzedaje swoim klientom między innymi takie artykuły jak na przykład biokominek dwustronny. Oferowane przez nas biokominki posiadają odpowiednią charakterystykę oraz moc grzewczą, dzięki czemu zakupiony biokominek dwustronny to ekonomiczny wybór.

Dodano: 2019-03-11

brak zdjęcia