Dlaczego warto kupować odzież szytą na miarę? - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Dlaczego warto kupować odzież szytą na miarę?

Praktycznie każdy z nas ma inną budowę ciała aniżeli nasz rówieśniczka bądź rówieśnik, jednak w tradycyjnych sklepach z odzieżą wszystkie ubrania zazwyczaj szyte są w jednym stylu i kroju. Sprawia to, że takie ubrania nie na każdej osobie wyglądają dobrze, ponieważ nie są odpowiednio dopasowane do ich sylwetki. Wówczas warto jest wybrać takie sklepy, w których mamy do czynienia z indywidualnym podejściem do każdego klienta i jest odzież szyta na miarę. Przykładem takiej firmy jest Dreams"bazaar, która istnieje na polskim rynku już od 2006 roku i zajmuje się zarówno projektowaniem, jak i szyciem na indywidualne zamówienie klienta rożnego rodzaju ubrań np. spodni, bluzek, czy też sukienek. Odzież szyta na miarę daje nam gwarancję idealnego dopasowania stroju do naszej sylwetki.

Dodano: 2017-02-17

brak zdjęcia