Buty piłkarskie adidas messi - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Buty piłkarskie adidas messi

Wyjątkowym obuwiem piłkarskim sygnowanym nazwiskiem i twarzą jednego z najwybitniejszych piłkarzy XXI wieku, czyli Argentyńczyka Lionela Messi piłkarza FC Barcelona są korki adidas messi. Ten niezwykły model butów piłkarskich został stworzony z myślą o grze na nawierzchniach naturalnych, a dzięki zastosowaniu w nim cholewki AGILITYKNIT daje możliwość wręcz idealnego dopasowania obuwia do kształtu stopy zawodnika, co ma ogromny wpływ na czucie oraz kontrolę piłki podczas gry. Jedną z głównych zalet, jaką dają buty adidas messi, jest to, że nie przedostaje się do ich środka żaden bród podczas wykonywania szeregu dynamicznych zwrotów, a to wszystko jest możliwe tylko i wyłącznie dzięki idealnie dopasowanej konstrukcji z doskonale wkomponowanym językiem w cholewkę. Warto także dodać, że omawiany model obuwia piłkarskiego zapewnia solidną stabilizację zawodnikowi podczas szybkiej gry, która możliwa jest dzięki wyjątkowo lekkiej podeszwie zewnętrznej SPRINTFRAME, która ma także znaczący wpływ na szybkość i zwinność piłkarza.

Dodano: 2017-03-08

brak zdjęcia