Antywirus ESET business - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Antywirus ESET business

Opracowane przez naszych specjalistów oprogramowanie ESET służy skutecznemu zabezpieczaniu systemów komputerowych przed działaniem szkodliwego oprogramowania. Oczywiście tego rodzaju program jest dostępny zarówno w wersji dla firm, jak i w wersji do użytku domowego dla klientów indywidualnych. Oprogramowanie ESET business przystosowane zostało do najnowszych standardów sieci zabezpieczeń informatycznych, dzięki czemu działa wyjątkowo sprawnie. Zastosowanie profesjonalnego antywirusa to konieczność dla każdego przedsiębiorstwa, którego cenne informacje handlowe mogły zostać wykradzione. Naszym klientom udostępniliśmy profesjonalny kalkulator, który pozwoli z łatwością obliczyć cenę licencji ESET business. Nasi klienci mogą liczyć na szybkie i sprawne wdrożenie antywirusa.

Dodano: 2019-08-12

http://www.nowyeset.pl