Wybór obiektu konferencyjnego blisko Rzeszowa - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Wybór obiektu konferencyjnego blisko Rzeszowa

Poszukując centrum konferencyjno-szkoleniowego w okolicach Rzeszowa, pierwszym wyborem, powinien okazać się obiekt G2A Arena, z najlepszymi cenami i przystępnymi warunkami rezerwacji takich bogato wyposażonych pomieszczeń. Nowoczesne sale na konferencje (podkarpackie - z tego regionu zgłasza się największa liczba klientów biznesowych) posiadają na wyposażeniu innowacyjny sprzętu audiowizualny i nagłaśniający, są to pomieszczenia klimatyzowane, których umeblowanie, możemy dostosowywać do naszych potrzeb. Największa z dostępnych w tym obiekcie sal konferencyjnych jest w stanie jednorazowo pomieścić ponad dwustu gości, w ofercie natrafimy też na kilkanaście mniejszych pomieszczeń, o takim przeznaczeniu. Proponowane pod wynajem sale na konferencje (podkarpackie) to tylko fragment oferty przedstawianego rzeszowskiego obiektu, gdzie istnieje też alternatywa wynajmu sali kongresowej bądź bankietowych.

Dodano: 2018-04-09

brak zdjęcia