Usługi projektowania nowoczesnych pomieszczeń konferencyjnych - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Usługi projektowania nowoczesnych pomieszczeń konferencyjnych

Aktualnie na wyposażenie sal konferencyjnych i szkoleniowych, w dużym stopniu składają się różnego rodzaju instalacji audiowizualne, połączone z systemami nagłaśniającymi. W projektowaniu i wykonywaniu takim prac aranżacyjnych specjalizuje się firma Trias AV Integration, realizująca zamówienia od klientów, z całego kraju. Wszelkie zapytania ofertowe, dotyczące urządzania pomieszczeń szkoleniowych, konferencyjnych czy sal narad, zadamy drogą telefoniczną lub poprzez kontakt elektroniczny, wskazane zasady współpracy, na pewno zachęcą nas do złożenia zamówienia. Kompleksowe i innowacyjne wyposażenie sal konferencyjnych, wiele mówi, o naszej firmie i profesjonalnym podejściu do realizowanych prac, stąd warto pokusić się, o takie inwestycje. Dostarczane do klientów biznesowych rozwiązania, nie tylko poprawiają ich ogólny wizerunek, ale też ułatwiają codzienną pracę i komunikację w zespołach pracowniczych.

Dodano: 2018-01-23

brak zdjęcia