Torby bawełniane z nadrukiem hitem dla planety i Ciebie! - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Torby bawełniane z nadrukiem hitem dla planety i Ciebie!

Co powiesz, jeśli zaproponuję ci rozwiązanie, które nie tylko jest bardzo modne, ale również chroni planetę? Torby bawełniane z nadrukiem to rozwiązanie doskonałe - nie dość, że wyglądają świetnie i bardzo modnie, to jeszcze używanie ich ma wielki, pozytywny wpływ na zdrowie naszej planety! Torba z bawełny nie wpływa negatywnie na środowisko w przeciwieństwie do toreb z plastiku bądź wyjściowych torebek z materiałów skóropodobnych (a więc w rezultacie produkowanych również z plastiku). Torby bawełniane nie rozkładają się przez długi czas - ich rozkład jest szybki i nieszkodliwy dla środowiska. Torby plastikowe uwalniają bardzo szkodliwe substancje i rozkładają się przez bardzo długi czas. Wybierz więc rozwiązanie modne i zdrowe, czyli torby bawełniane z nadrukiem!

Dodano: 2017-02-16

brak zdjęcia