reklamowe studio wms oferuje kasetony reklamowe - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

reklamowe studio wms oferuje kasetony reklamowe

Firma reklamowe studio jest młodą, silnie rozwijającą się organizacją zajmującą się reklamą. Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych. Od początku swojej działalności przeprowadziliśmy kilka kampanii reklamowych w telewizji i prasie, jednak naszą domeną jest reklama ambientowa. Produkujemy kasetony reklamowe, ekspozytory oraz gabloty informacyjne. Zapewniamy wysoką jakość usług opartą na doświadczeniu oraz wiedzy. Kasetony reklamowe oraz ekspozytory przez nas dostarczane spełniają wszystkie funkcje jakie powinny spełniać produkty tego typu. Kasetony reklamowe oraz ekspozytory naszej produkcji trafiają do sklepów oraz renomowanych salonów. Dzięki naszym produktom notujemy wzrost popularności naszych klientów na rynku. Gabloty informacyjne również znajdują się w naszej ofercie. Zajmujemy się dostarczeniem oraz wyposażeniem gablot. Dzięki wykorzystaniu najlepszych technik marketingowych oraz oparciu o psychologię jesteśmy w stanie sprawić, że gabloty informacyjne poza swoją funkcją informacyjną są przy okazji świetną reklamą. Działamy nieszablonowo. Cechuje nas oryginalność oraz wysoka skuteczność. Posiadamy setki zadowolonych klientów, oraz przeprowadziliśmy wiele niezwykle efektownych kampanii reklamowych. O jakości naszych usług mogą świadczyć liczne nagrody, certyfikaty oraz referencje od zadowolonych klientów. Codziennie czekamy na nowe wyzwania. Jeśli zależy ci na reklamie zgłoś się do nas. Wiemy jak sprawić, żebyś został zauważony. Wystarczy jeden telefon aby twoja firma stała się rozpoznawalna w całym regionie lub kraju. Dziś reklamuje się każdy. Pamiętaj, żeby zrobić to samo.

Dodano: 2012-07-19

wms - kasetony reklamowe