Reklama na ściance panelowej - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Reklama na ściance panelowej

Neodisplay to ludzie, którzy powiedzą Wam, jak powinna wyglądać najlepsza reklama. Jeżeli są Wam potrzebne ścianki panelowe, ekspozytory POS, lady promocyjne, trybunki, to my je dla Was bardzo chętnie stworzymy. Wszystkie produkty projektowane i wykonywane są przez naszych specjalistów. Ścianki panelowe można wykorzystać przy najróżniejszych okazjach, jak chociażby targi branżowe. Bez problemu można je rozłożyć i złożyć w wybranym przez siebie miejscu. Taka ścianka to najlepszy nośnik reklamowy, który może mieć naprawdę duże rozmiary i być doskonałym tłem dla stoiska Waszej firmy na targach.

Dodano: 2019-07-30

http://neodisplay.com.pl/produkcja-pos/