Obsługa wystaw także w ofercie firmy Ves - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Obsługa wystaw także w ofercie firmy Ves

W dzisiejszych czasach wystawy coraz częściej uzupełniane są o bardzo bogate elementy multimedialne, a niekiedy nawet mamy do czynienia z wystawami praktycznie w całości wykonanymi techniką multimedialną. Z tego powodu organizacja wystaw i obsługa wystaw wymaga zupełnie innych kompetencji niż w ubiegłych dziesięcioleciach, gdy wystawy organizowane były w statyczny, gablotowy sposób. Obsługa nowoczesnych eventów, w tym również obsługa wystaw współcześnie organizowanych (a niejednokrotnie są one realizowane ze względu na bieżące potrzeby, towarzyszące poszczególnym targom, eventom firmowym i tym podobnym wydarzeniom), to w dzisiejszych czasach bardzo często specjalność posiadających w tym zakresie duże doświadczenie firm podwykonawczych, do których należy między innymi Ves.

Dodano: 2018-02-09

brak zdjęcia