Jakie zastosowanie posiadają błony klejowe ? - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Jakie zastosowanie posiadają błony klejowe ?

W dzisiejszych czasach używamy różnego rodzaju sprzętów, które mają nam ułatwić codzienne czynności. I jednym z takich przedmiotów są błony klejowe. Co kryje się pod tą nazwą i co warto wiedzieć o tym sprzęcie ? Błony klejowe inaczej nazywane są transferem, filmem klejowym. W skrócie mówiąc jest to beznośnikowa warstwa klejowa naniesiona na papier silikonowany i nawinięta na rolkę. Zazwyczaj jest on na produkowana na bazie klejów akrylowych i kauczukowych i dodatkowo wzmacnia się je siatką poliestrową. Posiada ona kilka rodzajów i gramatur i to akurat jest uzależnione od miejsca zastosowania i od wymagań danego klienta. Do czego się ją wykorzystuje ? Zazwyczaj stosuje się ją do trwałego łączenia materiałów, pokrywania pewnych surowców warstwą samoprzylepną.

Dodano: 2018-06-28

brak zdjęcia