Internet przenosi się na urządzenia mobilne - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Internet przenosi się na urządzenia mobilne

Na pewno większość ludzi, którzy na co dzień nie śledzą doniesień ze świata techniki, nie zauważa, jak bardzo dynamicznie przeobraża się nie tylko technologia, ale również sposób korzystania z niej. Tymczasem warto od czasu do czasu zaznajomić się z danymi statystycznymi, które pozwolą nam na wyciągnięcie odpowiednich wniosków, a tym samym na podjęcie racjonalnych decyzji. Z badań wynika, że coraz więcej użytkowników internetu przegląda zamieszczane tam treści na monitorach urządzeń mobilnych, głównie na telefonach. Ten przyrost jest bardzo dynamiczny i nic nie wskazuje na to, że trend się w najbliższym czasie odwróci. Na pewno więc nie można sobie pozwolić na utratę tak licznej grupy odbiorców i dlatego wręcz jesteśmy skazani na responsywne strony internetowe. Są to witryny, które da się przeglądać nie tylko na monitorach komputerów i laptopów, ale równie dobrze i funkcjonalnie prezentują się na ekranach telefonów. Dlatego też responsywne strony internetowe wykonywane są przez firmy specjalistyczne już nieomal standardowo.

Dodano: 2018-02-05

http://kompan.pl/uslugi/strony-internetowe/