Firma produkująca opakowania jednorazowe - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

www.quartz.pl

Obecnie można powiedzieć, że świat zawojowały opakowania jednorazowe, w które pakowane są poszczególne rzeczy. W ostatnich latach powstało wiele firm, które takie właśnie opakowania produkują, jednakże na tle takich firm zdecydowanie wyróżnia się firma Quartz. Firma ta produkuje wiele opakowań, takich jak na przykład saszetka typu doypack, czy też saszetka, w której zmieści się chusteczka odświeżająca. Firma Quartz w zakresie produkowania wszelkich opakowań zwraca uwagę na detale, także możemy mieć pewność, że zarówno saszetka doypack, saszetka, w której zmieści się chusteczka odświeżająca, jak i inne saszetki, wyprodukowane są profesjonalnie. Firma ta produkuje wszystkie saszetki zgodnie z wytycznymi klienta, ponieważ według firmy, to zadowolenie klienta jest priorytetem.

Dodano: 2017-02-27

chusteczka odświeżająca