Custom publishing w Element One! - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Custom publishing w Element One!

Element One pragnie Państwu zaoferować usługę custom publishing. Są to publikacje wizerunkowe, czyli niezbędne narzędzia do pozyskiwania sobie nowych klientów, budowania pozycji marki itp. Mogą one mieć różna formę np. magazynu, książki, albumu, broszury, portalu internetowego. Nasze publikacje są unikatowe, indywidualne i dopasowane do potrzeb określonego konsumenta czy klienta. Jesteśmy znaną Firmą, która dba o najmniejsze detale, nasze wysokiej jakości usługi zostały już wielokrotnie nagrodzone. Dzięki custom publishing wzmocnisz swoją markę, zwiększysz wiarygodność i nie tylko. Zapraszamy do współpracy.

Dodano: 2013-01-07

brak zdjęcia