Z tym żelazkiem szybko i skutecznie wyprasujesz firany - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Z tym żelazkiem szybko i skutecznie wyprasujesz firany

Prasowanie firan i zasłon to zajęcie, które wywołuje stres u niejednej pani domu. Jak bowiem poradzić sobie z rozłożeniem tkaniny o kilkumetrowej szerokości na zwykłej desce do prasowanie? Jeżeli ty również masz trudności z tą czynnością, Laurastar proponuje ci produkt, który oznacza koniec twoich kłopotów. To żelazko do prasowania firan, nowoczesny system oparty na działaniu generatora pary wodnej, który możesz zamówić i sprawdzić, jak skutecznie radzi sobie z tym niełatwym zadaniem. Żelazko do prasowania firan marki Laurastar dzięki swej przenośnej konstrukcji sprawi, że zapomnisz o konieczności rozkładania zasłon na desce do prasowania. Działający pulsacyjnie generator wyrzucający parę wodną pod ciśnieniem trzech i pół bara, pracując w pionie wygładzi nawet bardzo grubą tkaninę i może pracować bez przerwy bardzo długo, gdyż pojemnik mieści ponad litr wody. I jeszcze coś. Nie musisz martwić się problemem twardej wody. Konstruktorzy zadbali o to, by wyposażyć żelazko w skuteczny system odkamieniania.

Dodano: 2018-01-02

brak zdjęcia