Wyjątkowe przygotowanie twojego wydarzenia! - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Wyjątkowe przygotowanie twojego wydarzenia!

Jeśli chciałbyś przygotować dla maturzystów niezapomnianą zabawę, zrezygnuj ze standardowej imprezy w przygotowanej na tę okazję sali. My zapewnimy bardziej oryginalne miejsce na przygotowanie studniówki. Warszawa to jedno z miejsc gdzie udostępniamy nasz bus imprezowy, w którym można przygotować każdą uroczystość. Nasi pracownicy chętnie pomogą w organizacji wydarzenia, posiadamy bardzo bogate zaplecze eventowe. Przede wszystkim udostępniamy wyjątkowe miejsce na osiemnastki czy studniówki. Warszawa to miasto w którym Barbus stał się bardzo popularny. Z zewnątrz wyglądający niewinnie autobus szkolny w środku przeistacza się w prawdziwe centrum rozrywki, w którym nie zabraknie miejsc ani dla gości, ani dla prowadzącego zabawę. Wybierz nasze usługi i uczcij ostatnie miesiące w liceum!

Dodano: 2018-12-20

brak zdjęcia