Usługi przeprowadzkowe z ubezpieczeniem - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Usługi przeprowadzkowe z ubezpieczeniem

Wybierając firmę Aksel do organizacji przeprowadzki mieszkania czy biura, mamy stuprocentową pewność, iż powierzone zatrudnionym pracownikom rzeczy, będą traktowane jak ich własne, ponadto każdy transport jest tutaj ubezpieczony w cenie usługi. Tanie przeprowadzki przyciągają osoby prywatne oraz podmioty gospodarcze, przenoszące biuro pod nowy adres czy wyposażenie magazynowane, cennik zostaje ustalony, po uwzględnieniu wszystkich istotnych czynników, wpływających na jego wysokość. Powierzone mienie jest solidnie zabezpieczane na czas przewozu, z użyciem wypełniaczy amortyzujących, pasów transportowych czy pojemników z możliwością zaplombowania, wybierane opakowania, dobierane są pod kątem charakteru rzeczy. Tanie przeprowadzki z ubezpieczeniem, realizowane są w szybkim tempie, także dzięki nowoczesnej flocie samochodów dostawczych, każda usługa jest szczegółowo planowana przed rozpoczęciem działań.

Dodano: 2020-02-13

brak zdjęcia