Usługi pralnicze i maglownicze dla klientów z Mokotowa - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Usługi pralnicze i maglownicze dla klientów z Mokotowa

Nasza Pralnia (Mokotów - Warszawa) docierająca do setek klientów ze stolicy, to także usługi maglownicze i prasowalnicze na korzystnych warunkach, kompleksowość podejścia do zleceniodawców, niewątpliwie przysparza jej stałych zleceniodawców. Możliwość telefonicznego składania zamówień i elastyczności oferty, też przemawia za tym zakładem, przestrzegającym zasad ekologicznego świadczenia usług. Przedstawiana w tekście pralnia (Mokotów - Warszawa) z nowoczesnym parkiem maszynowym i szerokim gronem specjalistów, jest w stanie w krótkim czasie poradzić sobie, nawet z najbardziej wymagającymi zleceniami.

Dodano: 2020-07-03

http://www.naszapralnia.pl/