Szybkie i tnie wywózki drewna. - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

http://fredix.pl/

Osoby, które chcą szybko dostarczyć odpowiednie porcje drewna do swojego zakładu, mogą już teraz wykorzystać nasz transport drewna. Cennik usług obejmuje zarówno przewożenie opału, dłuższych belek i elementów kondygnacyjnych budynków, a także wyrębów leśnych do obróbki w tartaku. Posiadamy solidnie działające maszyny o dużej ładowności, dzięki temu łatwiej nam będzie zorganizować transport drewna. Cennik jest bardzo korzystny, oferujemy zarówno jednorazową współpracę, jak i stałe zlecenia realizowane na terenie kraju. Nasi specjaliści doskonale wiedzą co zrobić, aby dostarczyć materiał na czas, nie trzeba będzie więc zatrzymywać produkcji z powodu braku materiałów. Skontaktuj się i omów szczegóły z naszymi pracownikami którzy pomogą dostarczyć materiał.

Dodano: 2020-02-04

transport drewna cennik