Solidne filtry świecowe - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

filtry węglowe do oczyszczania powietrza

Filtry węglowe to najbardziej popularne filtry węglowe do oczyszczania powietrza. W ofercie naszego zakładu można znaleźć bardzo szeroki asortyment tego rodzaju filtrów. Różnią się one parametrami oraz są dostosowane do walki z różnego rodzaju lotnymi związkami organicznymi, które często występują w przedsiębiorstwach. Nasze filtry węglowe do oczyszczania powietrza są przystosowane do radzenia sobie z dużym stężeniem LZO. Zapewniamy bardzo konkurencyjne warunki cenowe na wszystkie oferowane materiały i środki do filtracji. Na naszej stronie internetowej znajduje się opis oferowanych materiałów.

Dodano: 2020-04-20

Solidne filtry świecowe