Rzetelny sklep numizmatyczny w Warszawie - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

http://sasarte-numizmatyka.pl/galeria-numizmatow/

Sasarte to ceniony w branży sklep numizmatyczny (Warszawa) w którym dokonamy zakupu i sprzedaży złotych i srebrnych monet, akcesoriów związanych z bronią białą czy hippiką. Skupowana jest tutaj również złota i srebrna biżuteria, odznaczenia, medale czy ordery, zawsze z uprzednio wykonaną rzetelną wyceną, warto już dzisiaj zdecydować się na odwiedziny w tym punkcie, jeżeli posiadamy wartościowe numizmaty, o takiej charakterystyce. Prezentowany sklep numizmatyczny (Warszawa - na terenie tego miasta znajdują się dwa oddziały tego renomowanego antykwariatu) kupuje dostarczone egzemplarze monet za gotówkę, po uzgodnionej podczas bezpłatnej wyceny stawce. Rzetelność, indywidualne podejście do klienta, wycena przeprowadzana na podstawie obowiązujących cen rynkowych - to wszystko udogodnienia przygotowane na zainteresowanych klientów tego warszawskiego antykwariatu. Skupowane są również całe kolekcje monet, banknotów czy innych antyków.

Dodano: 2017-02-23

sklep numizmatyczny warszawa