Profesjonalne cięcie strumieniem wody - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Profesjonalne cięcie strumieniem wody

Nasza firma od wielu lat zajmuje się obróbką metali za pomocą strumienia wody o wysokim ciśnieniu. Cięcie strumieniem wody nie zagraża środowisku. Za pomocą tej metody możemy ciąć takie materiały jak: szkoło, tworzywo sztuczne, metale kolorowe, stal oraz wiele innych rodzai materiałów. Cięcie strumieniem wody jest bardzo precyzyjne oraz nie powoduje uszkodzeń chemicznych lub mechanicznych obrabianego materiału. Nasza firma znajduje się w Katowicach na ulicy Józefowskiej 5. Nasza firma powstała w roku 2003, przy czym w roku 2006 zakupiliśmy dodatkowy sprzęt.

Dodano: 2012-10-29

brak zdjęcia