Profesjonalna radiologia stomatologiczna - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Profesjonalna radiologia stomatologiczna

W diagnostyce oraz badaniach uzębienia oraz żuchwy bardzo pomocnym narzędziem jest pantomograf. Szczecin to miasto, gdzie jest duże zapotrzebowanie na profesjonalne usługi dentystyczne. Pantomograf jest stosowany od wielu lat w gabinetach dentystycznych. Służy do robienia zdjęć rentgenowskich jamy ustnej. Pozwala na dokładne i profesjonalne zbadanie struktury szczęki oraz zębów. Ta metoda pozwala na wykrycie wielu schorzeń i nieprawidłowości. Używa się je na przykład do diagnostyki próchnicy, czy nieprawidłowego leczenia zębów kanałowo. Panoramic Dent to placówka, która zajmuje się profesjonalną radiologią stomatologiczną. Wykonujemy prześwietlenia jamy ustnej i zębów. Używamy najnowocześniejszych sprzętów, takich jak pantomograf. Szczecin to miasto, gdzie znajduje się nasz gabinet. Naszym nadrzędnym celem jest świadczenie jak najlepszych usług dla naszych pacjentów. Pracują u nas specjaliści z dużą wiedzą i bogatym doświadczeniem w tej dziedzinie. Zapraszamy serdecznie do naszego gabinetu.

Dodano: 2019-05-07

https://www.panoramicdent.pl/pantomograf